19 Червня, 2024
Харків. Сьогодні поспішала на зустріч і замовила таксі. Сіла в таксі і потрібно було зробити дзвінок по роботі. Водій одразу після моєї розмови задав цікаве питання…

Харків. Сьогодні поспішала на зустріч і замовила таксі. Сіла в таксі і потрібно було зробити дзвінок по роботі. Водій одразу після моєї розмови задав цікаве питання…

Сьогодні поспішала на зустріч і замовила таксі в службі Уклон. Сіла в таксі і потрібно було зробити дзвінок по роботі.

В реальному житті я завжди розмовляю українською, а по роботі, тим паче. Водій одразу після моєї розмови задав цікаве питання “Почему вы разговариваете на украинском?”.

Ввічливо відповідала, що українська моя рідна мова і російську я знаю досить погано.

Наступні 20 хвилин поїздки я слухала, що я  бaHд*piвkа, щоб я їхала до БaHдe*штaтy (пожартувала, що якраз їду 8 числа на фест в Луцьку “Бaн*epштaт” і що його теж запрошую).

Вислухала стільки xeйтy з приводу української, що Харків є “исконно руccкий город”, що українську тут нaв*язyють, змyшyють нею говорити, і щоб я їхала до свого Бa*дepu.

В кінці поїздки водій запитав, що знаходиться за вказаною адресою. Я відповіла, що це офіс ЄС в Харкові, на що почула чергову порцію xeйтy і прокльонів у вигляді “пopoxoпрuшuбзєнuє”. Ну і звісно ж, на Cході – Poсії немає, це все вигадка влaдu, щоб зароблять на Biйнi rpoші.

Звернувшись в службу уклон, отримала відповідь, що з водієм проведена бесіда, але сподіваюсь, що пан Ігор, зрозумів, що Харків є українським містом.

Одразу кажу, що до російської ставлюсь спокійно, але людина, яка працює в сфері обслуговування апріорі не повинна такі концерти влаштовувати з приводу української мови.

Після 20 хвилин поїздки відчувала себе досить дивно, оскільки вперше стикалась з такою ситуацією.

Dariia Konokh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!