23 Квітня, 2024
Геть з котушок злетів!? Щ0йнo, в суботній ранок, Пyтiн заявив, що Укpаїни не було б якби..

Геть з котушок злетів!? Щ0йнo, в суботній ранок, Пyтiн заявив, що Укpаїни не було б якби..

Створені на зло Росії: Путін зробив скандальну заяву про виникнення українців. Президент країни-окупанта Володимир Путін відзначився дивною заявою під час Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), пише Апостроф.

Як повідомляють російські ЗМІ, у своїй промові Путін назвав українців і росіян одним народом, але при цьому підкреслив, що спочатку «не було ніякої України».

«Свого часу не було ніякої України. Коли Запорізька Січ увійшла до складу Російської імперії, вони ж не входили як українці, а як росіяни.

Там визначалося що? Історія, мова, віра, релігія. І всі вважали себе росіянами. Потім з розвитком України вона формувалася на околиці імперії. Близькість до європейської культури, до католицького світу, часткове входження цих територій до католицької Польщі у частини населення сформувало бажання ближче бути до тієї частини Європи.

Цілком законне бажання насправді нічого тут немає поганого», — сказав Путін. За словами Путіна, перед Першою світовою війною деякі країни, які планували воювати з Росією, почали розвивати ідею української ідентичності.

«Перед першою світовою війною країни, які готувалися до війни з Росією, почали розвивати ідею української ідентичності, розхитуючи свого потенційного противника, старались його розділити, щось від нього відірвати. Ну цю ідею підхоплювали, розвивали… Те ж саме з Білоруссю», — додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!