21 Лютого, 2024
Екстрений указ Путіна! Вже на Донбасі – весь світ в ш0ці: вже офіційно. Сталось немuслuме – це фактично вторгнення

Екстрений указ Путіна! Вже на Донбасі – весь світ в ш0ці: вже офіційно. Сталось немuслuме – це фактично вторгнення

Рішення про звернення до глави Кремля Володимира Путіна щодо визнання псевдореспублік «ЛНР» та «ДНР» може бути прийняте на раді Держдуми РФ 14 лютого повідомляють РИА Новости з посиланням на власне джерело.

Проект закону про звернення щодо необхідності визнання «незалежними» окремих районів Донецької та Луганської областей України, окупованих з 2014 року російськими військами, було внесено до Держдуми 19 січня.

Також сьогодні 1 лютого стало відомо, що Голова “комітету народної ради з питань держбезпеки та оборони” терористичної “ЛНР” Олег Попов загрожує можливим уведенням на Донбас військ ОДКБ.

Таку заяву він зробив у коментарі російському виданню ” Газета.Ru “. Попов запевняє, що у разі спроби України деокупувати Донбас силою в регіон можуть бути запроваджені не лише “миротворці” Росії, а й війська ОДКБ.

” Ймовірно, нам допоможе не лише Росія, а й Білорусь… Якщо буде масова та масштабна силова агресія щодо “республік” Донбасу, то не виключено, що до російських “миротворців” можуть приєднатися і сили ОДКБ” , – заявив представник окупаційного. режиму.

Довідка: ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку) – це російський аналог НАТО. До неї входять 6 країн: РФ, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизія та Таджикистан. Згідно зі статутом ОДКБ, війська організації можуть залучатися для захисту країн-учасниць від зовнішньої агресії, тобто вводити угруповання до інших країн ОДКБ не має права. Проте для неї не вперше порушувати свої правила. Наприклад, на початку 2022 року її війська застосували для придушення антиурядових протестів у Казахстані. Це дозволило режиму Токаєва зберегтися при владі країни.

Офіційно не визнаючи «ДНР» та «ЛНР», Росія таємно надає їм військову підтримку з моменту вторгнення на Донбас у 2014 році. Крім того, РФ розпочала новий етап «інтеграції» непідконтрольних територій Донбасу.

Також варто зазначити, що За добрими намірами Росії платити соціальну допомогу мешканцям Донбасу, криється не лише тиск на Україну, а й фактичне відторгнення ОРДЛО від України, пише Telegram-канал «Вільнодумець».

27 січня Володимир Путін доручив забезпечити соціальними виплатами жителів окупованих Росією територій Донбасу, які отримали російський паспорт. Здавалося б дуже благородний і гуманний крок, але Путін не був би собою, якби не переслідував кілька цілей, що ховаються за гарною вивіскою.

Фактично російський президент доручив уряду розробити комплекс заходів щодо полегшення процедури отримання соціальних виплат та пільг через «Єдиний портал державних та муніципальних послуг» РФ жителям «ЛДНР», які отримали громадянство РФ. Але це станеться не одразу. На розробку нового порядку надання держпослуг В.Путін відвів три місяці – до 1 травня.

Що за цим криється?

Російська влада послідовно продовжує курс, започаткований ще у квітні 2019 року, коли Путін запровадив спрощену процедуру набуття громадянства РФ для мешканців «ЛДНР». Кінцевою метою цього курсу є повна інтеграція непідконтрольних територій, тобто «ЛДНР» у єдиний простір з Росією. І в цьому напрямі РФ зробила дуже багато.

Видання російських паспортів жителям ОРДЛО фактично мовчки проковтнуло європейське співтовариство, мало звертаючи увагу на заклики України щодо незаконності зазначених дій. Чи не покаране зло, як відомо, породжує більше.

У вересні 2021 року РФ зробила нове міжнародне порушення – ЦВК РФ дозволила голосувати на виборах до Держдуми РФ жителям ОРДЛО з російськими паспортами. І це теж усі проковтнули.

Очевидно, що після цього російське керівництво ухвалило залишкове рішення про відторгнення ЛДНР від України. У РФ приймається трирічна програма допомоги із соціально-економічного розвитку «ЛДНР», суть якої вказує на кінцеву мету Росії – «підтягнути до 2024 р рівень зарплат та послуг у «ЛДНР» до середньої Ростовської області». У ЛДНР зрозуміли, що тоді їх і включатимуть до складу РФ.

Ця ж програма передбачає реанімацію місцевої промисловості з виплатою боргів із зарплати, зростання пенсій та зарплат за рахунок суттєвих вливань російського бюджету в «ЛДНР» через нібито бізнес структури, на кшталт «ЮГМК» росіянина Є.Юрченка, який насправді фінансується російським урядом.

У листопаді 2021 року російська влада робить ще один істотний крок у поглинанні невизнаних республік — дає дозвіл російському бізнесу торгувати з ЛДНР, допускає підприємства ЛДНР зі своєю продукцією на російський ринок, у тому числі до держзакупівель з 1 січня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!