17 Квітня, 2024
“Дитя рятують у важкому стані”: Юна українка народила у вуличному туалеті… Подробиці приг0ломшують…

“Дитя рятують у важкому стані”: Юна українка народила у вуличному туалеті… Подробиці приг0ломшують…

Хлопчик виявився недоношеним.

Юна українка народила у вуличному туалеті, батьки нічого не знали про вагітність: дитину намагаються врятувати

У Рівненській області 17-річна дівчина приховала вагітність від рідних і народила у вуличному туалеті.

Про це повідомляє «Обозреватель».

Дитину забрали в реанімацію обласної лікарні. Мати звуть Олена, а її новонароджений син виявився недоношеним. У день народження дитини Олена і її мати приїхали в село Губків до своєї сестри і її чоловіка. Сама Олена з матір’ю живуть у сусідній Соснівці.

Пологи пройшли раптово. Олена поскаржилася на біль у животі і втекла в туалет. Чоловік сестри Ярослав помітив, що вона народила дитину і викликав швидку. Мати породіллі укутала новонародженого разом з пуповиною в кофту, а потім занесла в будинок

У малюка виявилися серйозні проблеми, і лікарі виходжують його. Відомо, що батько юної породіллі Андрій – агресивна людина, яка б’є дружину і дочку, а також випиває. Місцеві жителі розповіли і про агресивність Олени та її брата.

Новоспечена мама навчається на кондитера в місцевому ПТУ. Батьком новонародженого дівчина назвала 25 – річного Івана-кума родини сестри. Хлопець ховається від сім’ї Олени. Він вимагає зробити тест ДНК, щоб встановити батьківство дитини. Стан дитини лікарі оцінюють, як важкий. У нього виявили ураження мозку. При цьому, дитина реагує на лікування. Лікарі сподіваються, що їм вдасться врятувати новонародженого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!