19 Червня, 2024
Думаєте фейсбук просто так перестав працювати?! А от і ні, ЗМІ повідомили про найбільший в історії “злив” даних користувачів Facebook

Думаєте фейсбук просто так перестав працювати?! А от і ні, ЗМІ повідомили про найбільший в історії “злив” даних користувачів Facebook

Особисті дані понад 1,5 млрд користувачів соцмережі Facebook виставили на продаж на одному з хакерських форумів. Стверджується, що в базу потрапили телефонні номери, локації та інша інформація.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтернет-видання Privacy Affairs.

За його даними, це найбільший за обсягом “злив” даних користувачів Facebook в історії компанії. При цьому наголошується, що він не пов’язаний з викладеною раніше у 2021 році базою, коли постраждали близько 500 млн осіб.

Видання стверджує, що продавець база даних 1,5 млрд користувачів Facebook містить їх ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону, місце розташування, стать і ідентифікатор.

Від Facebook коментарів щодо про “зливі” даних користувачів поки не надходило.

Нагадаємо, ввечері, 4 жовтня, у світі стався масштабний збій в роботі соціальних мереж, сервісів і інших ресурсів. Першими “впали” соцмережі та месенджери, які входять в компанію Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!