21 Липня, 2024
Довгих 24 роки він зносив до хати пусті пляшки. Сусіди попадали від заздрості, побачивши, що він витворив

Довгих 24 роки він зносив до хати пусті пляшки. Сусіди попадали від заздрості, побачивши, що він витворив

Всі думали, що він збожеволів. Тільки через 24 років сусіди зрозуміли, навіщо він тягав до себе у двір пляшки…

Будинок з пляшок своїми руками

Володимир Сиса, житель Запоріжжя, зробив незвичайний будинок і надбудову над ним. В якості будівельного матеріалу чоловік використовував пляшки з-під шампанського.

Мріяти про будівництво власного будинку Володимир почав ще у вісімдесятих. Одного разу в одному з німецьких журналів він побачив фото маленького будинку з різнокольорових пляшок . Ідея настільки запала чоловікові в душу, що він дав собі слово побудувати таку дачу, як тільки йому видадуть ділянку.

Ділянку дали лише через кілька років, але до того моменту в квартирі Володимира Кириловича вже накопичилося близько 4 тисяч пляшок. Будівництво довелося відкласти, тому що грошей на цю справу у рядового працівника заводу просто не було.

Але чоловік не витрачав час даремно: він малював проекти, розробляв технологію, присвячуючи своїй мрію кожну вільну хвилину. Колеги в цеху жартували над ідеєю Володимира, але він не сумував і все з більшим завзяттям кидався на пошуки будівельного матеріалу .

Пляшки для спорудження будинку він знаходив в парках, ресторанах, пунктах прийому склотари і просто на смітниках… Друзі, приходячи в гості, знали, що Володимир зрадіє не тільки вмісту пляшки.

Пенсіонер впевнений в правильному виборі будівельного матеріалу, адже пляшки, загорнені в бетон, який не розбити навіть молотком. Володимир каже: «Всередині такого будинку дуже тепло взимку і прохолодно влітку, так як створюється спеціальна повітряна подушка, до того ж тут завжди хороша аура – втому як рукою знімає».

Дружина Володимира, Людмила Сиса, особливо рада додатковому будівництві – пляшкової овальної вежі. Каже, що в цьому місці чудово ростуть квіти, і мріє там облаштувати оранжерею.

Людмила – головний помічник Володимира і його муза, адже саме в подарунок дружині на золоте весілля умілець поспішав добудувати дачу!

Крім дивного будинку і пляшкової вежі, на ділянці з 5 соток є сауна, алея з пляшок, повним ходом будується басейн…

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!