19 Квітня, 2024
Донеччанка ж0рстко  відповіла Більченко: “Мені було 43, коли в Донецьк прийшла Росія і зруйнувала все”

Донеччанка ж0рстко відповіла Більченко: “Мені було 43, коли в Донецьк прийшла Росія і зруйнувала все”

Колишня мешканка Донецька прокоментувала заяву Більченко, яка залишилася без роботи і допомоги Росії.

Заява потрапила в великий скандал екс-викладачку київського університету імені Драгоманова Євгенію Більченко про відсутність роботи і пропозицій з боку Росії викликала активну реакцію користувачів соціальних мереж.

У коментарях під постом Більченко в соціальній мережі Facebook сотні українців висловили своє ставлення до жінки, яка раніше назвала Україну «американською колонією».

При цьому в Мережі звернули увагу на висловлювання колишньої мешканки Донецька Тетяни Литвиненко, яка після початку російської окупації міста була змушена втекти у вільну Україну.

У коментарі жінка звернулася до Більченко і заявила, що їй було 43 роки, коли російська армія вдерлася в її рідне місто. Литвиненко зізналася, що втратила бізнес, квартиру в центрі Донецька, а також своє щасливе життя.

Вона була змушена з сином-школярем покинути рідне місто, кинувши все. На цьому тлі скарги Більченко не викликали в жінки ніякого співчуття.

«Мадам! Мені було 43, коли моє рідне місто окупувала Росія! І без малого в 44 я втратила:

— бізнес (на відміну від Вас я його сама для себе створила !!),

— квартиру в центрі Донецька (і виїхала на вільні території України з тим, що змогла підняти в руках!),

— щасливе життя …

І з сином — школярем почала життя з нуля!

У моє життя прийшов «русскій мір» і зруйнував все, що було до нього … Все !!! Ви були настільки недалекоглядні, що все це самі притягли до себе на мирній і вільній від війни території !!! Не бажаю вам удачі! За будь-яким вибором йде відповідальність і розплата! І … ТАК! Зрадники і дурні нікому не потрібні! Абсолютно нікому! «, — зазначила донеччанка.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!