21 Липня, 2024
Доля несправедлива: Зупинилося серце легендарного співака, володара золотого голосу і чудового актора – “Не дожив рівно тиждень до дня народження”…

Доля несправедлива: Зупинилося серце легендарного співака, володара золотого голосу і чудового актора – “Не дожив рівно тиждень до дня народження”…

Легендарний грецький співак і актор Толіс Воскопулос помер 19 липня

Толіс Воскопулос був госпіталізований з респіраторними проблемами в травні, відчувши сильну задишку і низький рівень кисню. З ним з самого початку були його дружина Анжела Гереку і їх дочка Марія Воскопулу, повідомляє FWS.

Артист помер у понеділок, 19 червня. Йому було 80 років. Співак не дожив рівно тиждень до свого дня народження.

Толіс Воскопулос був одним з найважливіших співаків в історії грецької пісні і, безумовно, найбільш комерційним співаком. Він виконував пісні в душевному жанрі лаїка. Лаїка-найпопулярніший стиль грецької музики, що використовує традиційні мотиви. Сформувався в 50-ті роки і досяг піку в 60-80-ті.

 

Коли Толіс Воскопулос тільки почав співати, завдяки своєму стилю, манері виконання і одязі, його прозвали принцом.

Інший відомий грецький артист Янніс Паріос навіть якось заявив:»єдина зірка Греції – це Толіс”.

Толіс Воскопулос народився 26 липня 1940 року і був дванадцятою дитиною в сім’ї – єдиним братом одинадцяти сестер. У 1958 році він дебютував у театрі. У 1963 році – в кіно. У 1968 році випустив свій перший шлягер Step-by-step, за лічені дні розійшовся немислимим для Греції тих років тиражем в 300 000 копій.

За роки кар’єри Толіс співпрацював практично з усіма провідними артистами країни, а культовість його статусу в якийсь момент перестала піддаватися виміру.

Серед його шанувальників були і є люди з усіх верств суспільства, від робітничого класу до фінансової еліти судновласників, і, звичайно ж, покійний прем’єр-міністр Андреас Папандреу.

Більше 35 років всі його виступи проходили з аншлагами.

Толіс Воскопулос був одружений на Ангелі Гереку. Вона будувала кар’єру в політиці і була заступником міністра культури і туризму Греції. Від свого поста їй довелося відмовитися через чоловіка. Точніше через його борги, які на 2010 рік перевищили п’ять мільйонів. Був великий скандал-національному надбанню загрожувало кримінальне розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!