25 Травня, 2024
Дмитро Комаров… Трагедія. Сьогодні помер Ігор Табанюк. Авіакатастрофа. Причина невідома. Мені важко писати і говорити. Ігор був другом…

Дмитро Комаров… Трагедія. Сьогодні помер Ігор Табанюк. Авіакатастрофа. Причина невідома. Мені важко писати і говорити. Ігор був другом…

Трагедія. Сьогодні помер Ігор Табанюк. Авіакатастрофа. Причина невідома. Мені важко писати і говорити. Ігор був другом. Він один з найкращих пілотів України. Людина, яка віддала все своє життя, час, енергію та енергію авіації. До її розвитку. Людина, яка відродила аеродром до Коломиї з руїни за свої гроші, відкрила літню школу, провела канікули для всіх. Побачилися 10 червня на фестивалі, який Ігор традиційно проводив після Івана Купала.

Знімали, як Ігор реалізував мрію героїв нашої програми. На аеродромі блищали дитячі очі сотні щасливих людей. Це було справжнє свято, абсолютно всі були вдячні. Літаки прибули майже з усіх міст України, і навіть з Європи.

13 липня Ігорю виповнилося 60 Минулого тижня ми подзвонили. Ігор був дуже оптимістичним, всі плани були пов ‘ язані з аеродромом. Він дійсно мріяв перетворити Коломию на центр туризму, зробивши одну з воріт в Українські Карпати для всього світу. Ігор та ще 3 померли. У мене лунає телефон, розмовляла з багатьма пілотами. Вони одні на думку: якщо Табанюк не зміг впоратися з цією ситуацією, це було невиправно. Він 40 років за штурвалом. Що сталося, покаже слідство.

У Ігоря минулого року був важкий. Аеродром, своє життя, намагався ′′ віджати “. Звертаюся до керівництва міста та країни – прошу переконатися, що після смерті Табанюка не згине справа його життя – аеродром. Ігор зробив багато, відродив об ‘ єкт з нуля. Аеродром повинен жити далі. Звертаюся до Коломиї – чудово знаєте, як Ігор намагався врятувати аеродром. Цей аеродром ПОВИНЕН БУТИ НАЗВАНИЙ ім ‘ ям Ігоря Табанюка. Колеги-журналісти, будь ласка, допоможіть та слідкуйте за ситуацією. Траур. Співчуття родинам загиблих. Вічна пам ‘ ять, Ігоре Петровичу… P.S. Є відео осені. Штопор.

Я можу припустити, що це: 1) відмова від контролю, обладнання 2) Провал, колектор 3) втручання у контроль пасажирів Ігор, будучи свідомим, не зміг втратити швидкість.

Виключено. Багато пілотів пропонують це. Важливо провести детальне розслідування. Подивіться фільм ′′ Небо який ми з Ігорем зробили до Дня Незалежності України. Пам ‘ ятаєте, яким він був…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!