23 Квітня, 2024
Дівчина не брилася цілий рік задля природної краси і опублікувала що з цього вийшло: її фото всіх загнало в ступор

Дівчина не брилася цілий рік задля природної краси і опублікувала що з цього вийшло: її фото всіх загнало в ступор

Фітнес-блогер Морган Мікенас напевно заощадила купу грошей на лезі для бритви. А ще у неї більше часу, ніж у багатьох з нас. Чому? Тому що, для популяризації природної краси, дівчина вирішила цілий рік не голитися, і ось результати за які користувачі соцмереж влаштували їй справжнє цькування. Так, видно не всім це припало до смаку.

Погодьтеся, голити ноги, пахви і бікіні – на це потрібно багато часу, особливо, якщо це потрібно зробити несподівано і бистроПотому Морган вирішила зав’язати з цим …

«Я не намагаюся змусити все людство перестати голити пахви і ноги. Я просто хочу надихнути інших робити те, що їм підходить, що для них найбільш комфортно ».

Морган найбільше не влаштовувало, скільки часу займало у неї гоління. Тим більше, що у дівчини, скажімо так, підвищена волосатість. За це її навіть дражнили в школі.

«Я хочу, щоб ніхто не соромився себе».

«Я вважаю несправедливим, що люди думають, що саме вони повинні бути нормою в суспільстві».

«Просто робіть те, що вам подобається».

Тепер у нас питання до вас. Ви за природність або ж все-таки за суспільні норми? Чи може девушкеа не голитися (якщо не хоче) або ж вона зобов’язана це робити за фактом того, що всі дівчата покликані бути “жіночними”?

PS Що ви думаєте? Поділіться, будь ласка, своїми думками в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!