17 Квітня, 2024
Дідусь врятував майже пів тисячі людей, які не хотіли жити — він ставив їм всього одне питання…

Дідусь врятував майже пів тисячі людей, які не хотіли жити — він ставив їм всього одне питання…

Як йому це вдалося, і що він говорить людям, які були вже на межі?

Попри свою приголомшливу красу, цей обрив має сумну популярність місця, де найчастіше відбуваються самогубства у всій Південній Австралії, інформує Ukr.Media.

Тому, що люди хочуть звести рахунки з життям, буває безліч причин, найчастіше вони просто розчаровуються в житті і не бачать сенсу продовжувати рухатися вперед і робити хоч щось. Зазвичай таким людям нікому висловитися, ні з ким поділитися проблемами що навалилися на них, і від цього все навколо здається їм ще безнадійніше. Багатьох людей, які вважають, що вже не хочуть жити, найчастіше може врятувати навіть звичайні, теплі і душевні розмови, якого їм так до цього не вистачало.

На превелике щастя для багатьох, поруч з сумнозвісним обривом живе Дон Річі, який рятує життя зневірених вже більше півстоліття.

Австралійський ангел

Дона по праву називають “австралійським Ангелом”. Чоловік врятував більше чотирьох сотень життів, просто вдумайтеся в цю цифру! І це враховуючи, що він навіть не має спеціальної освіти, і його ніхто не вчив рятувати людей.

Що він робить такого, що змушує людей вчасно зупинитися і одуматися? Насправді секрет Дональда неймовірно простий. Він завжди тепло посміхається і запрошує людину зайти до нього в будинок. Він запитує:

“Чому б тобі не зайти і не випити зі мною чашечку чаю?”

Корисна звичка

Чоловік має корисну звичку періодично оглядати скелі, і як тільки він помічає когось, хто, на його думку, робить щось підозріле, Дон підходить до нього і зав’язує невимушену бесіду.

“Ви не можете просто сидіти і дивитися на це”, — розповідає чоловік. — “Ви зобов’язані хоча б спробувати врятувати їх життя. Насправді, це не так важко, як здається на перший погляд”.

Не всі спроби Дона увінчалися успіхом

Звичайно, Дон не міг врятувати кожного, хто приходив на цей обрив, не маючи бажання жити і рухатися далі. Дочка Дайан Гаддін все ж звела рахунки з життям, і Дон не зміг нічим їй допомогти.

Однак Дайан все одно неймовірно вдячна чоловікові.

“Він ангел. Ні, правда. Багато людей на його місці просто побоялися б підійти, побоялися б відповідальності і наслідків”.

“Він завжди підійде і заговорить, запитає, чим може допомогти, і це так здорово. Він неймовірно харизматичний, що явно розташовує людей до нього. Він володіє тим самим магнетизмом, який допомагає достукатися до сердець людей і допомогти їм навіть у найважчих ситуаціях”.

Тепла розмова і просте вміння вислухати правда рятує життя, і чоловік неодноразово довів це своїми діями. Якби не він, величезної кількості просто неймовірних людей вже давно не було в живих, і це дуже дивно, але одночасно дуже здорово усвідомлювати.

Задумайтеся, може, ви простою розмовою зможете допомогти людині змінити все її життя на краще. Якщо вам здається, що вашому близькому потрібна допомога, ніколи не соромтеся питати про це. Втім, це стосується не тільки близьких людей: якщо ви побачите на вулиці незнайомця, який, як вам здається, потребує підтримки, ніколи не проходьте повз. Для вас — це дрібниця, яка вам нічого не варта, а людина, можливо, ще довгі роки буде згадувати вас як того, хто врятував життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!