28 Лютого, 2024
“Дaйтe тiлькu пpивiд…” Хaркiвчaнuн звeрнyвcя до вiйcькoвuх РФ і попередив, що їх чекає в Україні

“Дaйтe тiлькu пpивiд…” Хaркiвчaнuн звeрнyвcя до вiйcькoвuх РФ і попередив, що їх чекає в Україні

На тлі стягування армійських підрозділів Росії до кордонів України житель Харкова записав відео зі зверненням, в якому попередив російських військових про наслідки нападу на Україну.

Харків’янин заявив, що переможна риторика росіян в соціальних мережах, інформаційному просторі і росТВ швидко розвалиться після того, як РФ зіткнеться з Україною в реальному військовому протистоянні при спробі окупувати українські території.

“Хто там намагається забомбити України, за 2 дня дійдемо, захопимо? Я вам хочу сказати: дайте тільки привід. Тільки одна куля десь на території України пролетить, ми вас з землею зрівняємо. З вами ще ніхто не воював. Для вас це  буде щось нове, ми вас зрівняти із землею, тільки дайте привід. Війна буде вже на вашій території, буде прилітати до ваших осель “, – заявив він.

Користувачі соціальних мереж відзначають, що українські регіони на сході країни готові жорстко протистояти російській окупації, своїми очима побачивши наслідки російського вторгнення на прикладі Донецької та Луганської областей.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!