28 Лютого, 2024
Ця жінка витратила 75000 $ на “ідеальне обличчя”. Фотографії “до” просто необхідно побачити.

Ця жінка витратила 75000 $ на “ідеальне обличчя”. Фотографії “до” просто необхідно побачити.

Важко уявити, на що інколи готові люди заради зовнішньої краси. Італійка Фульвія Пеллегріно пережила безліч пластичних операцій. Результат – цілковита катастрофа. Але якщо ви думаєте, що знаєте її історію, то глибоко помиляєтеся. За її нинішнім чином стоїть набагато жорстокіша правда… Фульвія народилася в типовій католицькій сім’ї, все дитинство зазнаючи суворих релігійних заборон з боку батька.

Ставши підлітком, вона раптом відчула, як сильно відрізняється від інших: Фульвія народилася чоловіком, Фульвіо. Однак із наймолодших років він завжди мріяв бути жінкою. Боячись зганьбити свою глибоко релігійну сім’ю, Фульвіо робив усе, щоб стати справжнім чоловіком: ходив на полювання, купував дорогі машини, навчився заробляти. У 24 роки Фульвіо зустрів Марісу. Незабаром за наполяганням батьків молодята одружилися — Фульвіо продовжував прикидатися тим, ким він насправді не був.

У таємниці від дружини чоловік регулярно відвідував гей-клуби, переодягався у жіночу сукню та фарбувався, залишаючись на самоті. Своє подвійне життя він приховував від усіх членів сім’ї. Після 16 років шлюбу Фульвіо було більше приховувати від дружини свою справжню природу. Чоловік вирішив відкрити Марисі. Фульвіо заявив дружині, що збирається зробити операцію із заміни статі. Маріса була в шоці. Такого вона й уявити не могла. Вибачити свого чоловіка їй удалося лише за допомогою частих візитів до психолога. Заради своєї мрії Фульвіо продав усі свої рушниці, машини та навіть будинок. Брати, родичі, батько і матір — усі зреклися нього. Окрім Маріси, яка одного разу біля вівтаря дала клятву підтримувати чоловіка у всіх починаннях.

Батько Фульвіо неодноразово намагався відправити сина до психіатричної лікарні. Після 4 операцій із збільшення грудей, 2 ліпосакцій, операції на ніс та 150 підтяжок Фульвіо неможливо було впізнати. У 56 років він нарешті став тим, ким завжди мріяв. Проте на результат чоловік чекав трохи іншого… Фульвіє хотілося виглядати як Аллана Старр, яка якось теж зробила операцію, щоб стати жінкою. Зупинятися італійка не збирається: «Я маю зробити більше операцій, я готова. Я перестану тільки тоді, коли я буду ідеальною». Через свою одержимість красою Фульвія опинилася у величезних боргах. Тільки на операцію вона витратила понад 75 000 доларів — за ці гроші сім’ї купують собі маленький будиночок.

Проходячи вулицями рідного міста, «жінка» чує, як оточуючі шепочуться за її спиною, ображаючи та принижуючи. На похорон батька Фульвію не пустили. Маріса залишається вірною своєму чоловікові, незважаючи ні на що. «Сьогодні ми з Марісою як сестри. Вона, звичайно, не гей і більше не спить зі мною. Мої чоловічі органи все ще на місці, але через жіночі гормони, які я зараз рясно вживаю, вони більше не функціонують», — каже Фульвія. Маріса дбає про свою «сестру» і забезпечує її всім необхідним. Заради своєї краси Фульвія втратила все. Хто справжній герой у цій історії – вирішувати вам. Ясно одне — перехід із крайності до добру ще не доводив нікого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!