27 Лютого, 2024
Це справжній Джек-пот! 35 хв тому вУкраїні приземлився літак на борту якого знаходиться більше як 90 тон летальної зброї від США

Це справжній Джек-пот! 35 хв тому вУкраїні приземлився літак на борту якого знаходиться більше як 90 тон летальної зброї від США

Найбільша допомога з 2014 року: в Україну прибуло 90 тонн летальної зброї від США. У ніч на 22 січня в українському аеропорту «Бориспіль» сів літак, що доставив 90 тонн летальної зброї із США. Загальна вартість військової допомоги складає 200 мільйонів доларів. У посольстві США в Україні зазначили, що це лише перша партія оборонної допомоги від США. Вона включає не лише летальну зброю, але й інші боєприпаси.

Як відомо, пакет оборонної допомоги Збройним силам України на суму 200 мільйонів ухвалив президент США Джо Байден ще у грудні 2021 року.

Ця допомога, що включає близько 200 тисяч фунтів (90 тонн – 24 канал) летальної зброї, зокрема боєприпаси для захисників України на лінії фронту, демонструє жорстку прихильність Сполучених Штатів суверенному праву України на самооборону, – мовиться у повідомленні посольства.

У посольстві також зазначили, що минулого року США надали Україні допомогу в галузі безпеки на суму понад 650 мільйонів доларів. Починаючи з 2014 року США виділили Україні для цих цілей допомогу в розмірі 2,7 мільярда доларів.

«Сполучені Штати будуть продовжувати надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у захисті суверенітету і територіальної цілісності України від російської агресії», – додали у посольстві.

Найбільша допомога від США з 2014 року. Як раніше зазначив Дмитро Кулеба, зауважив, що США вже надала Україні оборонний пакет розміром у 60 мільйонів доларів. Разом з тим Байден ухвалив рішення про виділення 200 мільйонів доларів додаткової безпекової допомоги Україні.

Все це збільшує загальний обсяг допомоги США на зміцнення безпеки та оборони України до 650 мільйонів доларів за 2021 рік. Дмитро Кулеба відзначив, що: «Це більше, ніж у будь-який рік з 2014».

Зверніть увагу! Надання військової допомоги Україні з боку США відбувається на тлі агресії Росії, яка стягує до наших кордонів свою техніку. Розвідка припускає, що це може означати повномасштабне вторгнення, однак Володимир Зеленський закликав не панікувати.

Летальна допомога від США
Озброєння для ЗСУ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!