21 Лютого, 2024
Це остаточний і непоправний шах і мат “путінському режиму”: ЄС сьогодні завдав Рoсії фaтaльний удaр подавши пoзов на 290 млрд Євро

Це остаточний і непоправний шах і мат “путінському режиму”: ЄС сьогодні завдав Рoсії фaтaльний удaр подавши пoзов на 290 млрд Євро

У Кремлі вважають, що країна-агресорка своєю «політикою імпортозаміщення» нібито нічого не порушила. Європейський союз звинуватив Росію в дискримінації європейських компанії, що порушує норми Світової організації торгівлі, та вимагає компенсувати 290 млрд євро. Натомість у РФ відмовились це робити.

Росію звинуватили в політиці «імпортозаміщення» та дискримінації європейських компаній. У ЄС наголошують, що це суперечить нормам СОТ, членом якої є РФ.

«У 2019 році вартість опублікованих тендерів російських державних підприємств склала 23,5 трлн руб., або приблизно €290 млрд, що еквівалентно приблизно 20% ВВП Росії», — йдеться в повідомленні.

У країні-агресорці невдоволені діями Європейського союзу. Заступник очільника МЗС РФ Олександр Панкін заявив, що країна-агресорка своєю «політикою імпортозаміщення» нібито нічого не порушила.

Також у Кремлі назвали скаргу «лицемірною, бо нібито ЄС першим запровадив санкції проти Росії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!