29 Лютого, 2024
Cтрaшнuй план кадuрiвцiв зiрвaвся, вони планували вuкрaстu українських дітей із дитбудинку.

Cтрaшнuй план кадuрiвцiв зiрвaвся, вони планували вuкрaстu українських дітей із дитбудинку.

Кадирівці хотіли викрасти дітей із дитячого будинку на Київщині. Автором цього «плану», найімовірніше, був особисто Рамзан Кадиров, який зараз, за інформацією заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка, особисто приїхав до України.

Геращенко виклав на своєму Телеграм-каналі відео, де Кадиров заслуховує звіт свого спецназу про виконання операції із захоплення українських дітей.

Кадировці хотіли викрасти українських дітей із дитбудинку: Геращенко розповів про страшний план

На відео Кадиров та троє спецназівців перебувають у темному приміщенні. Ватажок Чечні заслуховує звіт від одного з кадирівців. Той пояснює, чому план зірвався.

«Підхід до цього дитячого будинку був виконаний. Та стратегія, яку ви нам сказали, вона спрацювала на 100%. Ми не стали робити зачистку цього села. Не стали заходити з флангів, робити розвідку, а одразу, по-нахабному, на швидкості підійшли просто до цього дитячого будинку. Швидко його заблокували, проникли всередину, але, на жаль, дітей там не виявилося», — розповідає найманець Кадирову.

Усередині, за словами окупанта, вони знайшли лише двох нянечок. Дітей, як заявляє окупант на відео, встигли евакуювати.

«Ми спізнилися буквально на кілька годин. СБУшники під виглядом «Червоного Хреста» ввечері підігнали машини. Були зі зброєю. Загнали всіх дітей до цих автобусів і відвезли до Києва», — розповідає найманець.

Кадиров звіт слухав мовчки. Насамкінець лише перепитав, чи справді від точки, де розміщено згаданий дитячий будинок, до української столиці – всього 7 кілометрів – і отримав ствердну відповідь.

«Кадиров приїхав в Україну і перше, що вони роблять – планують операцію з викрадення дітей з дитячого будинку… У цьому вся суть кадирівщини: викрадення, тортури, залякування та позерство для соціальних мереж. Дітей з дитбудинку, мабуть, хотіли використати для чергового запису піар-відеоролика Кадирова», — вважає Геращенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!