21 Липня, 2024
Чоловік покинув її на 38 тижні вагітності без грошей і з боргом по іпотеці … Здавалося, життя завалилося …

Чоловік покинув її на 38 тижні вагітності без грошей і з боргом по іпотеці … Здавалося, життя завалилося …

Життя нарешті почало повертатися до Аманди з Сіднея своєю світлою стороною. 2017 рік обіцяв бути для неї найсвітлішим, повним любові, щастя і надій на майбутнє. Після трьох довгих років в спробах завагітніти Аманда з чоловіком нарешті дізналися, що чекають дитину.

Вони переїхали в новий будинок, про який давно мріяли, почали робити в ньому ремонт і були відверто щасливі. Аманда була у нестямі від радості, уявляючи своє майбутнє, але в одну мить її життя завалилося. Коханий чоловік раптово сказав їй, що йде. Зібрався і залишив її одну – в розпачі і в боргах за будинок, з хвилини на хвилину очікуючи малюка.

Без доходу і без немовляти, яке могло з’явитися в будь-який момент, Аманда побивалася горем і не знала, що робити зі своїм життям. На щастя, поруч з нею була її подруга Анна, у якій з’явилася оригінальна ідея … Вона написала лист на місцеву радіостанцію.СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕН

Радіостанція, дізнавшись про проблеми Аманди, вирішили допомогти бідній дівчині, але поодинці зробити це не так-то просто … Коли Аманду і Анну запросили на радіо, Аманда не розуміла, що відбувається. У прямому ефірі вона заплакала, коли у неї запитали з приводу її чоловіка. «Це було дуже несподівано, – схлипнула вона, – я в розпачі, тому що все йде взагалі не за планом».

Після того, як Аманда закінчила розповідати свою історію, радіоведуча повернула до неї екран телевізора. На ньому було відео її будинку, але в цьому будинку з’явилося багато нових предметів, які не належать Аманді. Це були подарунки, але зі змістом: пилосос, наприклад, означав півроку безкоштовних чисток, холодильник був наповнений їжею від іншої компанії, яка зобов’язалися протягом трьох місяців доставляти їй щодня свіжі страви.

Але коли камера зупинилася на духовці, всі завмерли перед відчиненими дверцятами. Всередині неї була велика стопка готівки: 10 000 доларів, щоб Аманді не довелося турбуватися про іпотеку. Аманда розридалася ще більше, не вірячи своєму щастю. Це означало, що вона могла не турбуватися зараз ні про що, крім свого малюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!