21 Липня, 2024
Чекайте, вам недовго залишилося “Ходімо окупуємо!”: Оксана Марченко розлютила українців заявою.

Чекайте, вам недовго залишилося “Ходімо окупуємо!”: Оксана Марченко розлютила українців заявою.

Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, журналістка і телеведуча Оксана Марченко поділилася в мережі новим селфі, показавши, як пройшов її тиждень

Відзначимо, знаменитість в вихідний день прогулялася біля моря, зробивши кілька фотографій. Публікаціями Марченко поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграмі». Крім цього відзначимо, що Оксана в підписі до фото написала, що нібито хотіла б усіх запросити на прогулянку, однак не вистачить місця в парку.

«Дорогі друзі, вітер – такий креативний стиліст, з ним не посперечаєшся … я намагаюся на вихідні вибиратися на природу і з радістю запросила б усіх вас пройтися … але боюся, нам не вистачить ніякого парку», – написала Марченко.

«Так ходімо ж гуляти, окупуємо якийсь парк», «Дуже класна ідея, збиратися хорошою компанією на природі і радіти життю», «Оксаночка, дорога! Ми Вас дуже любимо, з великою радістю прогулялися б з Вами, зарядилися Вашим позитивом, добром і радістю !!! Обожнюємо Вас! »,« Оксанушка, я так рада спостерігати за твоїми фото і відео! Ніби вже гуляю всюди з тобою, де б ти не була. Гарного тобі дня”.

Втім були й ті, кого обурила публікація Марченко.
“Так пора б їй вже заткнутися”, “недовго гуляти залишилося, скоро доведеться тікати”, “фашuстu зі своїм чоловіком!”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!