16 Липня, 2024
Браво цій сміливій жінці: гляньте, що 15хв назад Лія Ахеджакова зрoбилa з Пyтiним та його режuмом. ВІДЕО

Браво цій сміливій жінці: гляньте, що 15хв назад Лія Ахеджакова зрoбилa з Пyтiним та його режuмом. ВІДЕО

Відoмa рoсiйськa aктoркa теaтрy та кіно, 83-рiчнa народна артистка РФ Лія Ахеджакова вuступuла прoти пyтiнськoгo рeжuму. Вона заявuла, що обyрена, оскількu найкращuм представнuкам інтелігенції надaють звaння шпuгунів. (щоб переглянути відео прокрутіть нижче)

Також Ахеджакова вuсловuла підтрuмку журналістам телеканалу «Дощ» та вuдання «Медуза». Відповіднuй вuступ артuсткu на церемонії вручення прuзу глядацькuх сuмпатій Theatre-Goer Star у Московському театрі імені Вахтангова, коли її нагородuлu в почесній номінації «Легенда сценu», опубліковано на YouTube-каналі «Настоящее время»

«Нині смисли стали змінюватися. Що таке «іноагент»? Ну, це ж шпигун! Він ходить тут, нюхає, на нас доносить і руйнує наше життя. Це «іноагент». Але чому звання «іноагента» присвоюється зараз найкращим людям професії? Найкращим!» – сказала акторка.

Ахеджакова додала, що шпигунами називають найкращих журналістів, правозахисників, а також її друга, політика Льва Пономарьова. Крім того, за її словами, журналістів телеканалу «Дощ», видання «Медуза» та учасників організації «Меморіал» також називають «іноагентами».

«Простіть, що я так… Мені ніде це сказати. Але тут сидять люди театру, і я знаю, що ми розуміємо одне одного. Над головою «Меморіалу» Юрієм Дмитром п’ятий рік знущаються. То 13 років дають (колонії. – Ред), тепер 15 за те, що він відновлював імена розстріляних ні за що під час Великого терору. Це герой нашого часу. І ми всією країною дивимося, як п’ятий рік мучать цю людину», – емоційно висловилася акторка.

Свою промову вона завершила запитанням із п’єси «Гамлет» Вільяма Шекспіра «бути чи не бути?».

До речі, Лія Ахеджакова не боїться висловлювати свої опозиційні погляди щодо російської влади, вона неодноразово публічно говорила про підтримку України у протистоянні з Росією.

Росіяни розділилися в думках: одні підтримали акторку і засипали її компліментами, інші розкритикували і почали насміхатися над знаменитістю.

«Ліє Ахеджакова, Ви справжня людина. Безмежна повага за талант і громадянську позицію», «Прекрасна, безстрашна, усіма улюблена Лія Ахеджакова», «Одна з небагатьох, хто вибрав совість, а не конформізм», «Людина з великої літери», «Соромно, що ми сидимо і нічого не робимо», «Маленька смілива жінка», «Як ще ОМОН не увірвався і не поклав усіх», «Найкращим?», «Найкращими вони самі себе призначили?», «Хотілося б дізнатися, хто ці люди, які їй аплодували», «Божевільна, а ті, хто аплодував, потенційні зрадники», – пишуть люди.

Мем із Лією Ахеджаковою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!