28 Лютого, 2024
Блискавичний удар: Зеленський вразив. Кінець Порошенка! . Реальні дії – все для народу..!

Блискавичний удар: Зеленський вразив. Кінець Порошенка! . Реальні дії – все для народу..!

За два дні лютого намалювався військово-політичний союз із Польщею та Британією, домовилися про постачання газу з Хорватії через Угорщину та зі скраплений газ через Польщу, де нарешті почали будувати інтерконектор.

Завтра з Туреччиною підпишуть договір про військово-технічне співробітництво, зону вільної торгівлі та про входження в Україну одного з найбільших банків Туреччини.

До речі, Зеленському треба порушити питання про те, щоб газовози пішли в Україну через Босфор. Якщо це вдасться витягти з турків, можна будувати LNG-термінал.

“Я дав би американцям або британцям можливість побудувати його в найкоротші терміни. Така власність буде найкращою гарантією того, що за нас чіплятимуться та допомагатимуть”, – пише політолог Юрій Романенко у своєму телеграм-каналі.

Залишилося привезти ще патріарха Варфоломія. І все.

Зроблено багато. Належить зробити – ще більше.

В той час, коли Зеленський тримає удар та діє в інтересах держави, пригадаємо інтереси попереднього президента України.

Коли кажемо “справа Порошенка”, згадуємо не лише плівки Медведчука, “жму руку” на адресу Путіна, але й історію з закупівлями вугілля з окупованих територій. Попри те, що соратники колишнього президента наголошують, що іншого виходу, щоб зігріти Україну, тоді не було, є свідки подій, які стверджують протилежне.

Енергетична криза – перманентний стан для України. Є вона зараз, була і за президентства Петра Порошенка. Начебто щоб зігріти країну, тодішня влада пішла на домовленості з проросійськими бойовиками на Донбасі та закупила вугілля з окупованих територій. Принаймні про це доводиться зараз чути у “справі Порошенка”. Однак екс-очільник “Укрінтеренерго” Володимир Зіневич, який у 2015 році з легкої руки тодішнього президента опинився в СІЗО, розповів “Грошам” іншу версію подій.

Початок окупації Донбасу, припинення постачання антрациту з окупованих територій на Українські ТЕС, Уряд ставить чітке завдання – знайти нове джерело вугілля для електростанцій.

Саме він був одним з організаторів постачання вугілля в Україну з ПАР. Це паливо запобігло утворенню вугільної кризи.

Його слова підтверджує колишній міністр палива та енергетики Юрій Продан.

Вугілля з ПАР потрапило в Україну та врятувало державу. Але з невідомих для всіх причин Петро Порошенко починає прискіпливо ставитися до цього вугілля.

“Петро Олексійович був вкрай незадоволений тим, що це вугілля потрапило в Україну. Мовляв, “вугілля не горить, спекуляція, корупція”. Прокуратура сказала “так” і відпрацьовувала доручення президента, – розповідає Володимир Зіневич “Грошам”. – Хоча у президента взагалі немає експертизи, він не розуміє у вугіллі нічого. Так само як і співробітники генпрокуратури”.

 Політологи також підтверджують, що саме Порошенко почав саботувати контракти з ПАР.

“Порошенко почав фактично дискредитаційну кампанію проти тих договорів, які були підписані з ПАР”, – згадує політолог Ігор Петренко.

Далі прокуратура відкриває справу та починає низку обшуків.

“Президент відкрито мене звинувачував в тому, що ми організували певну корупційну схему, він до цього часу про це говорить”, – каже “Грошам” екс-міністр палива та енергетики Юрій Продан.

Цікаво, що на той час вугілля вже було використане та рятувало всю Україну, але, наприклад, Володимира Зіневича за це посадили у СІЗО. А доки він сидів за гратами, генпрокуратура перевіряла усі обставини справи.

“Ціна вугілля з ПАР істотно завищена, за своїми характеристиками вугілля було непридатне для спалювання на ТЕС, а саме Зміївській і Трипільській”, – каже начальник Головного слідчого управління ГПУ Святослав Лаганяк.

Але на тих самих ТЕС, де вугілля було наче непридатне для використання, говорили зовсім протилежне.

“Деякі відмінності є, але значних змін у режимі роботи котла не спостерігалися”, – зазначав начальник котлотурбінного цеху №1 Зміївської ТЕС Павло Курило.

“Історія показала, що він прекрасно горить. П’ять кораблів використали на електростанціях Центренерго, одне судно було перекуплено ДТЕК”, – згадує Володимир Зіневич.

У висновку Українського державного науково-дослідницького вуглехімічного інституту зазначають: “… вугілля з ПАР є хоча і не проектним, але в цілому придатним для застосування на ТЕС”. Це “підтверджено позитивними проміжними результатами випробувального спалювання на Зміївській та Трипільській ТЕС”.

Коли у прокуратурі зрозуміли, що вугілля все ж таки горить, почали перевіряти можливі фінансові махінації з боку екс-голови “Укрінтеренерго”.
“Вони просили документи у Швейцарії у банку для того, щоб перевірити, чи дійсно це офшорна компанія. Прийшла купа банківських документів. Чи дійсно там було підвищення ціни?! А не було там жодного підвищення ціни”, – розповідає “Грошам” Володимир Зіневич.

Врешті-решт, не маючи жодних підстав на звинувачення, справа не дійшла до суду і її було закрито.

“Я хочу звернутися до СБУ. Це питання нацбезпеки, коли, в силу різних подій щодо так званої “перевірки”, Україна втратила зараз можливість закуповувати вугілля в інших країн світу, окрім як в Росії та з територій, які контролюються “ДНР” та “ЛНР”, – заявляв Арсеній Яценюк.

За деякий час постачання вугілля з “ДНР” та “ЛНР” все ж почалося. Тому Порошенка зараз підозрюють у фінансуванні тероризму та держзраді. Але чому тільки сьогодні? У 2021 році було оприлюднено записи розмов, на яких людина голосом, схожим на голос Віктора Медведчука, обговорює усі деталі постачання вугілля в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!