23 Квітня, 2024
Благаю, врятуйте мою донечку, її хочуть убuтu”: крихітну дівчинку передавали з рук в руки солдатам для екстреної евакуації з Афганістану

Благаю, врятуйте мою донечку, її хочуть убuтu”: крихітну дівчинку передавали з рук в руки солдатам для екстреної евакуації з Афганістану

Біля аеропорту Кабула, де відчайдушні афганці намагаються перелізти через стіну, щоб втекти з країни літаком, маленьку дівчинку через натовп передавали з рук в руки американським солдатам по той бік стіни в надії, що її евакуюють з Афганістану.

Відповідне відео опублікував Reuters.

На ролику видно, як дівчинку, якій на вигляд 2 роки, підібрали з натовпу американські солдати і перенесли через стіну, щоб вона змогла потрапити до аеропорту. Незрозуміло, чи дитина возз’єдналася з родиною в приміщенні аеропорту, чи просто передали її іншим, намагаючись доправити на рейс з Афганістану. В окремому відео, також знятому з епіцентру тисняви біля стіни аеропорту, американські солдати допомагали афганці перелізти через стіну.

Це не перше відео, де видно, як дітей з рук в руки передають до американських солдатів. На ще одному ролику видно як малюка, якому на вигляд ще немає й 1 року, передають до огороджувальної стіни аеропорту.

“Якщо ви вважаєте, що те, що було зроблено в Афганістані, було правильним, то вам слід подивитися це відео, щоб побачити людей, готових пропустити своїх дітей та немовлят через огорожі до невідомих місць, щоб втекти з місця, яке контролюється талібами”, – написав журналіст-фрилансер Асад Ганна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!