28 Лютого, 2024
Бiлoруcькi дeсaнтники отримали нaкaз aтaкувaти Україну, але вони просто засіли в лісі і не хочуть йти в бiй

Бiлoруcькi дeсaнтники отримали нaкaз aтaкувaти Україну, але вони просто засіли в лісі і не хочуть йти в бiй

Біля кордону Білорусі та України стоїть група білоруських десантників. Їм дали наказ перетнути кордон і атакувати, проте вони цьому противляться.

У ЗСУ це пояснили вкрай низьким морально-психологічним станом бійців. Ці дані нашої розвідки оприлюднили 3 березня. Раніше така інформація кілька разів з’являлася в ЗМІ, проте її офіційно не підтверджували.

Хочуть розривати службові контракти

В оперативній інформації станом на 18 годину 3 березня мовиться, що в лісі розміщена 38 окрема десантно-штурмова бригада Білорусі. Отримані дані свідчать про те, що командування військової частини вже отримало наказ про перетин кордону з Україною.

Наказ буде виконаний у момент входження на територію України. Проте не тільки солдати, а й офіцери не хочуть цього робити.

Вони не бажають виконувати роль російських найманців. Значна кількість висловилась за припинення контрактів, термін яких у більшості спливає в травні,
– зазначили в ЗСУ.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Текст допису з фейсбуку Генштабу ЗСУ:

На території Республіки Білорусь, по той бік українсько-білоруського кордону, у лісистій місцевості розміщена 38 окрема десантно-штурмова бригада ЗС Республіки Білорусь.
За наявною інформацією командування військової частини отримало наказ про перетин кордону з Україною. Доведення бойового наказу буде здійснено після перетину кордону. Морально-психологічний стан десантників вкрай низький. Офіцери та солдати не бажають виконувати роль російських найманців. Значна кількість висловилась за припинення контрактів, термін яких у більшості спливає в травні.

Джерело:Генштаб ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!