19 Квітня, 2024
Батькам чоловіка ми побудували прекрасний будинок в передмісті. Під приводом, що це для онуків. Але фактично вони допомагають тільки своїй дочці.

Батькам чоловіка ми побудували прекрасний будинок в передмісті. Під приводом, що це для онуків. Але фактично вони допомагають тільки своїй дочці.

Коли ми одружувалися 12 років тому, у нас з чоловіком не було нічого. Спочатку нам жилося матеріально дуже складно, грошей на все не вистачало. І я, і чоловік із звичайних, небагатих сімей. Житла свого не було, нас прихистили мої дідусь і бабуся в своєму старому будинку. Там же і народився наш первісток.

Зараз у нас двоє дітей. Старшому синові десять років, доньці три рочки. Іван, мій чоловік намагався організувати свій бізнес. І скоро у нього вийшло і наші справи налагодилися. І через років п’ять у нашій сім’ї з’явилися серйозні гроші.

Ми з’їхали від бабусі і купили хорошу квартиру, автомобіль, стали часто виїжджати на відпочинок за кордон. Коли син пішов у перший клас, я народила дівчинку. Чоловік дуже радів, намагався ще більше працювати, щоб ще більше заробляти. Природно, я не працювала, займалася тільки дітьми і будинком. Нам вистачало того, що заробляв мій чоловік.

Справи в його фірмі з кожним роком йшли все краще. Тоді про нас згадали родичі чоловіка, які попросили, щоб він прийняв їх на роботу. Чоловік не міг відмовити своїм рідним брату і сестрі, взяв їх до себе на фірму. Зарплату їм зробив просто космічну.

За кілька років роботи у чоловіка його родичі купили собі квартири і машини. Його батькам ми побудували прекрасний будинок в передмісті. Під приводом, що це для онуків. Але фактично вони допомагають тільки своїй дочці. Тому я не впевнена, що будинок свекрів, в який ми вкладаємо гроші, дістанеться нашим дітям, а не дітям зовиці чи їй самій.

Я вважаю, що чоловік неправильно зробив, коли оформив будинок на батьків. Адже тепер вони як власники можуть його відписати кому завгодно. Але чоловік мене запевняє, що цього не станеться і будинок буде нашим дітям. Ну що ж, побачимо…

Ще одне питання, яке мене хвилює, це гроші. Зараз в нашу сім’ю йде зовсім невелика частина доходів від бізнесу, а решта йде родичам мого чоловіка.

Звичайно, мені вистачає, але якось дуже прикро, що коли бізнес чоловіка тільки будувався, рідні чоловіка і в помині поруч, щоб допомогти хоч чимось не було, а тепер всі крутяться навколо нього Я намагаюся йому про це сказати, але він говорить, щоб я не лізла не в свою справу. Радиться він тільки з ними, а я дізнаюся про все останньою. Не розумію, що це…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!