28 Лютого, 2024
“B моєї дружини Ірини трaпивcя – iнcyльт”: Лyцeнкo зі cльoзaми на очах пoвiдoмив сумну звiсткy про дружину, лiкaрі рoбuлu вcе можливе.

“B моєї дружини Ірини трaпивcя – iнcyльт”: Лyцeнкo зі cльoзaми на очах пoвiдoмив сумну звiсткy про дружину, лiкaрі рoбuлu вcе можливе.

Колuшній генеральнuй прокурор України Юрій Луценко “Буквам”, розповів, що в його дружuнu, колuшньої народної депутатки Ірuнu Луценко, трапився інсульт.

Він відмовився розказати про дату.

“У моєї дружини була серйозна проблема зі здоров’ям, якщо вже так відверто говорити.

Вона отримала інсульт. Слава богу, встигли довезти до лікарні через ці затори”, – розповів Луценко.

Колишній генпрокурор заявив, що його дружині було складно працювати у Верховній Раді нинішнього скликання, оскільки монобільшість не підтримувала її ініціатив.

“Ірина – перфекціоніст. Вона десь до четвертої-п’ятої ранку читала проєкти законів, які мала доповідати, і масу аналітики, яка із цим зв’язана. І вона просто вбивала себе тим, що брала так близько до серця те, що відбувається. [Пам’ятаю:] укотре приходить в істериці – я не знаю, три дні просто не спить, бо на екологічному комітеті, куди вона записалася, завалили дуже потрібний закон, який екологічні активісти пробивають кілька десятків років. Я кажу: “Іро, ти ж розумієш, що ти – Луценко, і ніхто зі “Слуг народу” тебе не підтримає”. Вона мені каже: “Розумієш, вони слова мені не дали, поводяться по-хамськи”. І вона не могла від цього заспокоїтися: “Це ж не мені треба, це ж державі треба”, – сказав Луценко.

Після цього, за його словами, було ухвалено рішення, що Луценко треба піти з Ради.

“Ми прийняли рішення, що перебування в цьому парламенті її просто добиває. Ще й надто, скажу відверто. Зараз вона щаслива, що її там немає. Тому що уявити себе в центрі цього низькопробного шоу неможливо. Ще одна річ. Ірина сказала: “Я солдат, я буду викладатися на 100, а коли я захворіла, я не можу викладатися. Нехай замість мене буде солдат, яким є [Володимир] В’ятрович”, – розповів Луценко.

Ірина Луценко була депутаткою Верховної Ради VII, VIII і IX скликань. У парламент IX скликання її обрали за списками “Європейської солідарності” (№15).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!