18 Червня, 2024
“Ах ти ж…, забрала мою мобілку – получи в носяру”: В Дніпрі школяр завдав важких тілесних ушкоджень вчительці під час уроку

“Ах ти ж…, забрала мою мобілку – получи в носяру”: В Дніпрі школяр завдав важких тілесних ушкоджень вчительці під час уроку

У навчальному закладі зараз проводяться перевірки.

У Дніпрі школяр під час уроку накинувся з кулаками на вчительку музики. У жінки множинні синці та гематоми.

Про це пише місцеве видання “Наше місто”.

Неприємний інцидент стався в школі №94. Там учень шостого класу, який на уроці грав в мобільний телефон, їв горіхи і матюкався, накинувся з кулаками на вчительку. Агресію хлопець проявив у відповідь на те, що жінка забрала в нього смартфон.

“Всі руки, грудна клітка і живіт вкриті синцями і гематомами. Якби я не знала, я б ні за що не повірила, що такі каліцтва могла нанести дитини”, — розповіла дочка вчительки Ольга Остапенко.

Власне, батьки дитини нібито забрали зі школи документи і не стали вибачатися перед педагогом через те, що сталося. У навчальному закладі зараз проводяться перевірки.

“Правоохоронні органи приймуть справедливе рішення про відповідальність батьків за дії їх дитини”, — зазначила директорка середньо-освітньої школи №94 Євгенія Таран.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!