23 Квітня, 2024
А у вас є “півмісяць” на нігтях? Дізнайтеся, про що це свідчить … Цікава інформація…

А у вас є “півмісяць” на нігтях? Дізнайтеся, про що це свідчить … Цікава інформація…

Білий півмісяць пластини нігтя називають місяцем або лункою. Великий палець зазвичай має місяць біля основи, а на мізинці вона практично відсутня. Вони пов’язані в першу чергу з кровообігом і серцем. І ще один факт, помічений у всіх – на великому пальці вони були помітно більше, ніж на всіх інших нігтях.

Нормальна лунка покриває від однієї п’ятої до чверті поверхні нігтя. Нігті без лунок є ознакою спадкової схильності до високого кров’яного тиску, слабкості серця або серцевих захворювань. Навіть якщо на всіх інших пальцях лунки відсутні, вони зазвичай бувають на великих пальцях. Якщо ж їх там немає значить, проблема з кров’яним тиском дуже серйозна.Спонсорський контент

Лунки, які більші від звичайних, є ознакою низького кров’яного тиску і іноді спостерігаються у спортсменів.

Якщо лунки відсутні на всіх пальцях, то це може свідчити про нестачу вітаміну В-12, порушеннях кровообігу або нестабільного кров’яного тиску, порушення функції щитовидної залози, неврозах, а можливо про підвищену больову чутливість.

Сильно збільшена лунка на всіх нігтях руки означає серцеву слабкість. Середні або маленькі місяці біля основи нігтів говорять про нормальний кров’яний тиск і хороший характер.

Лунки неправильної форми або різного розміру вказують на проблеми з залозами, гіпертонію або мінливість настрою.

Знебарвлення підстав нігтів є ранньою ознакою жовтяниці або слабкості печінки. Якщо півмісяць біля основи нігтя блакитний – значить порушення в печінці, червоний – знак серцевої недостатності.

Кожен палець пов’язаний з певним органом або групою органів: великий-мозок і череп. У завзятих курців або у людей, які мають проблеми з легенями, лунки будуть маленькими і тоненькими.

Східна медицина, до речі, вважає, що якщо у людини немає лунки на великому пальці, значить, у нього не все в порядку з головою. У основної маси людей лунка на великому пальці все ж є.

Вказівний – легені, товстий кишечник, органи по гінекології. Якщо лунка на ньому значно зменшилася або навіть відсутній, потрібно звернути особливу увагу на стан кишечника, печінки і підшлункової залози.

Середній палець-кровоносна і судинна системи. Якщо лунка на нігті середнього пальця відсутня, у людини є проблеми з артеріальним тиском, венами і капілярами.

Безіменний- нирки, ендокринна система.

Мізінець- серце, тонкий кишечник. Ось чому, з віком, першою зникає саме мізинчикова луночка. Тонкий кишечник зашлаковуватися і в результаті лунка зникає. Все це призводить до порушень в роботі ендокринної системи (стоншується лунка безіменного пальця), негативних змін не витримує серце (зникає лунка на нігті середнього пальця), ну і останнім здається товстий кишечник.

Зверніть увагу на нігті наших бабусь-дідусів, Ви дуже здивуєтеся – стан їх лунок може виявитися краще, ніж у дітей або навіть онуків. Справа в сьогоднішньому способі життя, неправильне харчування і поганої екології. Негативних змін не витримує серце (зникає лунка на нігті середнього пальця), ну і останнім здається товстий кишечник.

Зверніть увагу на нігті наших бабусь-дідусів, Ви дуже здивуєтеся – стан їх лунок може виявитися краще, ніж у дітей або навіть онуків. Справа в сьогоднішньому способі життя, неправильне харчування і поганої екології.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!