21 Липня, 2024
5 причин, чому наші жінки після 50 років виглядають як бабусі…

5 причин, чому наші жінки після 50 років виглядають як бабусі…

Далеко не всі жінки, які живуть в пострадянських країнах, справляються зі збереженням своєї привабливості після 50 років. При цьому на заході жінки в цьому віці прекрасно виглядають. Що ж губить красу тих, хто жив у Радянському Союзі? Існує п’ять факторів, які так негативно впливають на зовнішність.

Зайва вага

Як такої культури спорту серед старшого покоління в країнах СНД не існує. Саме тому до 50 років багато жінок набирають зайві кілограми і приймають це як належне. На ділі надлишкова маса тіла загострює хронічні захворювання і додає роки.

Неправильний прикус або дефекти зубів

Зуби треба берегти з молодості. Або відновлювати якомога раніше. Погана посмішка відразу ж відштовхує і робить зовнішність набагато менш привабливою, ніж вона могла б здаватися. Зазвичай відмову лікувати зуби пов’язаний з матеріальним становищем, тому впоратися з цим фактором найважче.

безглузде взуття

Так, мотивація купувати ортопедичне взуття зрозуміла: якщо потрібно багато ходити, в ній нозі буде набагато комфортніше. Але носити її в будь-який незрозумілій ситуації не варто, а цим грішить більшість жінок з СНД. Або шукайте трендові дизайни, або постарайтеся вибирати взуття в більш модних магазинах.

Відсутність стильного одягу

Не всі жінки повністю ігнорують модні тенденції. Але більша частина навіть не замислюється про те, як одяг впливає на сприйняття віку. Жінки вибирають образи в дешевих магазинах, вони не стежать за трендами і думають, що це не перетворить їх в бабусь на 20 років раніше терміну. Даремно!

Стреси і завантаженість


Нервові розлади і постійне життя в напрузі не позначаються на обличчях благотворно. Якщо жінка постійно перебуває у стресовому стані через роботу, домашніх справ і інших нав’язаних суспільством обов’язків, навряд чи вона зможе зберегти свою красу. На це просто не буде часу і енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!