19 Квітня, 2024
3еленський аж зніяковів від такого! Перед самим виїздом з США, нашому президенту подарували дивну книгу

3еленський аж зніяковів від такого! Перед самим виїздом з США, нашому президенту подарували дивну книгу

Володимиру Зеленському в США поважні гості зробили неоднозначний подарунок, який викликав справжню хвилю емоції в користувачів мережі

Ця книга це посібник «Легка черепно-мозкова травма»

Зокрема, книгу під час зустрічі Зеленського з представниками Українського кокусу в Конгресі США йому вручила членкиня Демократичної партії Марсі Каптур, яка представляє дев’ятий округ штату Огайо в Палаті представників США.

Книга “Легка черепно-мозкова травма” – це посібник з лікування контузій. Він є перекладом американського підручника “Легка черепно-мозкова травма. Реабілітаційний інструментарій”. Книгу видали за рахунок Американо-українського медичного фонду.

Зазначимо, що книга «Легка черепно-мозкова травма» – це посібник з лікування контузій. Він є перекладом американського підручника «Легка черепно-мозкова травма. Реабілітаційний інструментарій». Книгу видали коштом Американсько-української медичної фундації.

За словами представниці Американсько-української медичної фундації в Україні Наталії Шульги, посібник «Легка черепно-мозкова травма» використовується в Збройних силах США, які мають досвід лікування бойових травм, набутий у чотирьох війнах, повідомляє «Голос Америки».

«Корейська війна, В’єтнам, Афганістан, Ірак. У цьому посібнику зосереджено практичний досвід порятунку життя поранених», – сказала Шульга.

У березні 2021-го перші 500 примірників цього посібника з лікування контузій надійшли до України і напередодні Дня добровольця 14 березня книжки передали Збройним силам, шпиталям, центрам реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!