Ми все життя прожили в Донецьку. У мене була робота та сім’я. З чоловіком дітей не мали, тож всю любов та фінанси віддавали батькам і моїй молодшій сестрі Дарині.
Як у 2014 році все почалось, то Дарина з сім’єю переїхала до Севастополя, а ми з батьками в Львів. Я з чоловіком винаймали нам квартиру, де жили і батьки. Заощадження швидко скінчились і ми вийшли на роботу.
Я в туристичну компанію, а чоловік у стоматологію. Мали гарні зарплати. Тож продовжували забезпечувати батьків, які відтепер жили окремо.
Сестрі теж гроші час від часу надсилали. Ми часто їздили на відпочинок, і батьків возили. Дарині з сім’єю теж не раз оплачували закордонні відпустки.
Дарина за весь час про батьків жодним словом не згадала. Телефонувала лише, щоб попросити грошей. Та й з кожним роком ті дзвінки рідшали. Ми фактично перестали спілкуватись.
Коли ж по Львову почастішали прильоти, ми змушені були переїхати у невелике містечко на Львівщині. Тепер з грішми стало важче. Забезпечувати на постійній основі сестру й надалі я вже не могла. Дарина це не влаштовувало, тому її дзвінок не змусив себе чекати.
– Сєстрьонка, мнє дєньгі нужни. Падбрось пару тищьонак.
– У мене зараз немає такої змоги – кажу.
– Да нє жлабісь, памагі сєстрє.
– Я кажу правду, немає грошей.

– Так тєбє і нада. Хоть сєчяс папробуєш как ето виживать, а то прівикла, как сир в маслє катацца.
– Що ти таке кажеш? Я ж завжди тобі допомагала.
– Ви бандеравци там прі баблє, так што то билі капєйкі для тєбя.
Я мовчала, батьки теж. Ми були шоковані словами Дарини. Як так? Ми ж виросли разом. Завжди були близькі, а тепер сестра таке говорить. Я розумію, що у них новини геть інші, але ми ж її рідні. Як можна нам не вірити і бажати поганого? Та далі Дарина сказала таке, що краще б поклала слухавку.
– Ти бальшая патріотка била всігда. Так вот желаю на сібє іспитать, што значіт зліть вєлікаю расію. Надєюсь ваша ракєта уже вилєтіла і ви скора встрєтітєсь.
Після цих слів відео виклик закінчився. Ми сиділи в ступорі. Невже та ненависна людина по той бік екрану дійсно моя сестра?
Тобто, коли я допомагала і надсилала гроші, то була потрібна і хороша, а тепер стала погана. Не знаю чи вона зміниться, і чи налагодяться у нас стосунки.
Дайте пораду, як бути в цій ситуації. Чи маєте ви таких родичів?