3 Липня, 2022
25 хв назад Міністр оборони США офіційно заявив: Я впевнено на весь світ заявляю – війну на Донбасі почала і продовжує Росія

25 хв назад Міністр оборони США офіційно заявив: Я впевнено на весь світ заявляю – війну на Донбасі почала і продовжує Росія

Бойові дії на Донбасі почалися через Росію. Про це на спільному брифінгу з міністром оборони України Андрієм Тараном 19 жовтня у Києві заявив міністр оборони США Ллойд Остін, передає кореспондент “ГОРДОН”.

“Давайте чітко говорити, що Росія почала цю війну і Росія є тим каменем, який перешкоджає мирному врегулюванню. Вони почали порушувати територіальну цілісність і суверенітет України”, – підкреслив Остін.

Він також додав, що США допомагатимуть Україні протистояти російській агресії.

“Ми будемо з нашого боку робити все можливе, щоб підтримати Україну, розвивати її здатність захищати територіальну цілісність і недоторканність”, – сказав міністр.

Остін приїхав в Україну у межах співробітництва згідно з документами, підписаними між Міноборони України та Пентагоном у серпні цього року, про це заявив президент України Володимир Зеленський 1 вересня.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!