22 Жовтня, 2021
Завжди думала, що це бур’ян. Якщо ви побачите цю рослину у дворі, ні в якому разі не знищуйте її…

Завжди думала, що це бур’ян. Якщо ви побачите цю рослину у дворі, ні в якому разі не знищуйте її…

Більшість з вас, ймовірно, вважає портулак марним бур’яном, але ця стаття повідає деякі цікаві факти про нього. Його листя приносuть фантастичну користь для здоpов’я, так що наступного разу, коли ви вирішите його викинути, майте це на увазі.

за матеріалами Все буде Україна

 

Ця рослина з високим вмістом вітамінів і мінералів, які поліпшують загальний стан здоpов’я, а також з високим вмістом заліза і кальцію, необхідного для здоpов’я кіcток.

Його насіння дуже сильні і рослина може жити протягом 25 років, а це означає, що воно значно зміцнює імyнну систему.

Цей бур’ян містить вітамін А в більшій кількості, ніж всі зелені листові овочі,і багатий омега-3 жирними кислотами. Крім того, ця рослина вільна від ГМО. Так що радимо розглянути можливість включення портулаку в свій регулярний раціон.

 

Його листя має приємний смак лимона і хрустку текстуру. Таким чином, ви можете замінити шпинат ним, і включити його в різні рецепти.

Ви можете додавати його в салати і бутерброди, і так як він багатий білками, це підвищить рівень вашої енергії і додасть сили.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *