20 Серпня, 2022
Вигнання Миколи Тищенка з партії: 3еленському і фракції не сподобалась витівка Колі у парламенті

Вигнання Миколи Тищенка з партії: 3еленському і фракції не сподобалась витівка Колі у парламенті

На наступному засіданні фракції “Слуга народу” можуть розглянути питання про виключення нардепа Миколи Тищенка через бійку з депутатом Гео Леросом.

Про це заявив нардеп Олександр Качура.

“У нас є регламентні процедури, ми це питання обговоримо. Мені соромно за дії окремих колег. Ми в парламентсько-президентській республіці живемо, де потрібно з’ясовувати стосунки відповідно до регламенту. Думаю, якщо буде необхідність, ми розглянемо це питання (про виключення Тищенко. – Gazeta.ua) на наступному засіданні фракції”, – сказав Качура в ефірі телеканалу “Україна 24”.

На думку нардепа, у бійці винен і Лерос.

“Парламентський комітет встановить провину. Моя особиста позиція з цього приводу: все-таки, будьмо чесними, не можна і так діяти з точки зору букви закону, і коли виступають під час розгляду питання й озвучують інші якісь речі, це теж не передбачено регламентом”, – додав Качура.

9 вересня народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко влаштував бійку у Верховній Раді. Це сталося після того, як позафракційний депутат Гео Лерос з трибуни заявив про зрив спецоперації щодо “вагнерівців”.

Українські спецслужби готували масштабну операцію із затримання “вагнерівців”, для чого виманили їх у Білорусь. Однак операцію зірвали на вимогу керівника Офіса президента Андрія Єрмака, заявив редактор видання “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!