26 Жовтня, 2021
“Всі живі люди”, – Зеленський пояснив сльози на параді до Дня Незалежності України…

“Всі живі люди”, – Зеленський пояснив сльози на параді до Дня Незалежності України…

Президент України Володимир Зеленський, що не стримав сліз під час театралізованої вистави на параді з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня у Києві, прокоментував свої емоції фразою “всі живі люди”.

Про це глава держави розповів в ефірі політичного ток-шоу “Право на владу”.

“А всі плакали, всі живі люди”, – заявив президент.

Йдеться про постановку, яка тривала 13 хвилин, в ході якої уособленням України стала маленька дівчинка з букетом польових квітів.  Вона поступово спускалася на Майдан Незалежності і в кінці кінців зустрілася з українськими військовими.  У цей момент телевізійні камери зафіксували, як глава держави струшував сльозу.

Зеленський також повідомив, як готувалося його урочисте звернення до співвітчизників, в якому говорилося, що українці є нащадками великої країни, що представляла собою центр Європи, і тому повинні вести себе відповідно.

“По-перше, хочу сказати, що я це говорив не тільки розумом, а й серцем. Коли я готував це звернення до українців … я дійсно вважаю: говорити про те, що ми нащадки, або говорити про те, що у нас  сильна країна, недостатньо. Повинні бути конкретні речі. Я б хотів, щоб ми усвідомили це “, – сказав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *