24 Жовтня, 2021
У вас займе всього одну хвилину щоб прочитати наступне: Під час пікніка на річці молода дівчина спіткнулася і впала. Їй запропонували викликати швидку допомогу, але…

У вас займе всього одну хвилину щоб прочитати наступне: Під час пікніка на річці молода дівчина спіткнулася і впала. Їй запропонували викликати швидку допомогу, але…

Під час пікніка на річці молода дівчина спіткнулася і впала. Їй запропонували викликати швидку допомогу, але вона запевнила всіх, що все в порядку, і що вона спіткнулася об камінь всього лише… через «нові туфлі».Так як вона виглядала трохи блідою і тремтячою, їй допомогли обтруситися і принесли тарілку з їжею.

Залишок дня Ірина провела як завжди, хоча була дещо сонливою, уникала світла та гучних розмов.Пізніше чоловік тієї дівчини зателефонував усім і повідомив, що його дружину відвезли в лікарню.О 23:00 вона померла.На пікніку під сонцем з нею трапився інсульт. Якби її друзі знали, як виглядають ознаки інсульту, вона могла б сьогодні жити…У вас займе всього одну хвилину щоб прочитати наступне:

Деякі люди помирають не відразу. Часто вони виявляються у стані, в якому їм тривалий час ще можна допомогти. Нейрохірурги кажуть, що якщо вони протягом трьох годин встигають до жертви інсульту, то його наслідки можуть бути усунені.

Головне полягає в тому, щоб розпізнати і діагностувати інсульт та приступити до його лікування в перші 3 години — що, звичайно, не просто.

ІСНУЮТЬ 4 КРОКИ ДО РОЗПІЗНАВАННЯ ІНСУЛЬТУ:

1. Попросіть людину посміхнутися (вона не зможе цього зробити)

2. Попросіть сказати просте речення (напр. «Сьогодні гарна погода»)

3. Попросіть підняти обидві руки (не зможе або тільки частково зможе підняти)

4. Попросіть висунути язик. Якщо язик викривлений, повернений — це теж ознака інсульту)Якщо проблеми виникнуть навіть з одним із цих завдань — телефонуйте в швидку і опишіть помічені симптоми по телефону!Один колега — кардіолог сказав, що, розіславши подібні повідомлення бодай кільком адресатам кожен, можна бути впевненим, що чиєсь життя — можливо і наше — буде врятоване.

Ми розсилаємо кожен день стільки «сміття» по інтернету, що може варто разок пустити по мережі дійсно щось корисне і потрібне. Поділіться цією інформацією із друзями як є, просто так, без коментарів і обговорень… !!!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *