21 Травня, 2022
Сядьте, щоб не впасти… Те що трапилось з лабораторією «Сінево» ш0кувало всіх!!!

Сядьте, щоб не впасти… Те що трапилось з лабораторією «Сінево» ш0кувало всіх!!!

Абсолютно дикунська ситуація і саме той випадок, коли держава стріляє собі в ногу на рівному місці. В Україні є відома мережа медичних лабораторій “Сінево”. З початком пандемії я доволі часто користувався їхніми послугами і не маю жодних претензій — сучасний, оперативний сервіс.

Пару місяців тому до “Сінево” приїхала перевірка ДФС, яка нарахувала компанії штрафів (сідайте, щоб не впасти) 1085665836 грн. Майже мільярд сто мільйонів або 50% річного обороту. Піднятися після такого штрафу дуже проблематично.

Штраф був нарахований у дуже зухвалий спосіб. ДФС звинуватила компанію у ненаданні документів, хоча насправді вся документація була надана. Таке враження, що перевіряючі прийшли просто зробити показник для звіту.

А тепер найцікавіше. «Сінево» є частиною шведської групи «Medicover», цілком транспарентної міжнародної компанії, яка інвестувала більше 50 млн євро в Україну, сплачує сотні мільйонів податків. В лабораторіях компанії в Україні працює понад 2000 українців, за яких сплачується щороку 100 млн податків. Після наїзду фіскалів всі ці люди ризикують втратити роботу.

Ця історія — все, що потрібно знати про інвестиційний клімат нашої країни. Це дуже і дуже жорсткий клімат. Я вже не кажу, наскільки безглуздо нищити медзаклади у розпал пандемії і що кількість клієнтів “Сінево” складає 5 млн — фактично кожен сьомий українець.

Боюся, що після такого удару по міжнародній компанії реанімувати інвестиційний імідж України, який і так перебуває у не найкращій формі, буде неможливо.

Буду дуже уважно слідкувати за розвитком подій, адже не можна допустити, щоб якісь недолугі фіскали завалили одну з найбільших медичних компаній України, спричинивши при цьому ще й міжнародний скандал.

Sergii Ivanov

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!