11 Грудня, 2023
Шанувальники не стримують сліз: пішов з життя легендарний музикант — його пісні чув кожен.

Шанувальники не стримують сліз: пішов з життя легендарний музикант — його пісні чув кожен.

Не стало співака і композитора Олександра Градського

У Москві перестало битися серце музиканта і композитора Олександра Градського, якого ще вважають засновником російського року, повідомляє Російська служба ВВС

У п’ятницю, 26 листопада перебуваючи у себе вдома Олександр Градський втратив свідомість, рідні викликали “швидку”. Музиканта доставили в лікарню, у нього підозрювали інсульт. За офіційною інформацією причиною смерті став інфаркт головного мозку, співака доставили в реанімацію нейрохірургії, де він і помер.

Варто відзначити, що у вересні співак переніс коронавірусну інфекцію. Вдома він постійно користувався кисневим концентратором. Хвороба сильно вдарила по його здоров’ю. Зокрема, співак практично не вставав з ліжка, оскільки скаржився на болі в ногах.

Крім цього, у композитора був низький тиск, але на всі вмовляння рідних і медиків від госпіталізації він відмовлявся. Не стало співака в неділю, 28 листопада.

До слова, Олександр Градський тільки нещодавно відзначив день народження – 3 листопада йому виповнилося 72 роки.

Ще в 60-их роках Олександр Градський заснував рок-групи “Скоморохи” та “Слов’яни”.

Але справжня популярність прийшла до музиканта в 1976 році, коли він виконав пісню “Якы молоді ми були”. Її написала відома пара Олександра Пахмутова і Микола Добронравов.

Це найвідоміша і популярна пісня в репертуарі музиканта, хоча сам він писав пісні для ряду фільмів.

З 2014 року Олександр Градський в Москві керував власним музичним театром, а в період з 2012-2015 був одним з членів журі в популярному у всьому світі шоу “Голос”. У російській версії учасники його команди здобували перемогу три сезони поспіль. Потім він повернувся в цей проєкт у 2017 році та взяв участь в цьому році в ювілейному сезоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!