16 Серпня, 2022
Різке похолодання!Україну накриє дощами та грозами!Синоптик приг0ломшила новим прогнозом погоди…

Різке похолодання!Україну накриє дощами та грозами!Синоптик приг0ломшила новим прогнозом погоди…

До кінця серпня буде поступово псуватися погода по всій території України

В останні дні серпня погода в Україні буде хоч і тепла, але з плавним збільшенням опадів. Температура вдень буде ще досить комфортною, але будуть відбуватися все більш різкі перепади між денною і нічною температурами.

Про це йдеться в прогнозі до початку вересня на сайті Gismeteo.

дождь, гроза

У Києві очікувати рясні опади слід з 24 серпня. Дощі, як повідомляють синоптики, йтимуть практично весь тиждень. Температура спаде з +26 до +18 градусів 25 серпня, але потім піднімуться до +20 і + 24 градусів.

У Львові сильні зливи з грозами пройдуть 23-24 серпня, буде досить прохолодно: близько +20… + 23 градусів. В Одесі найближчі два тижні температура повітря в денний час буде близько +24… + 27 градусів.

У Харкові стовпчики термометрів покажуть близько +24… + 29 градусів. До кінця серпня короткочасні дощі будуть рідкісним явищем, а 1-2 вересня пройдуть грози.

погода, дощ, осінь, скрін

У Дніпрі затяжні дощі з грозами почнуться з 30 серпня. Температура повітря прогнозується близько +25… + 29 градусів. У Луцьку останні дні літа та початок вересня будуть дощовими. Буде прохолодно-весь цей період температура повітря складе близько +17… + 20 градусів.

У Чернігові стане заливати вже з понеділка, причому дощі очікуються досить інтенсивні.

У Черкасах і Херсоні “сезон дощів” стартує з 25 серпня, але опади сильними не будуть. Стовпчики термометрів коливатимуться між показниками + 22 і + 25 градусів.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!