27 Травня, 2022
РФ прямо зараз заявила, що терміново розвертає свої війська назад до місць базування, але “навчання” продовжаться

РФ прямо зараз заявила, що терміново розвертає свої війська назад до місць базування, але “навчання” продовжаться

Російське військове відомство повідомляє, що війська та авіація Західного військового округу, що межує з Україною, “повертаються до місць базування”, оскільки нібито завершили “планову перевірку” боєготовності. При цьому тактичні навчання та планові заходи не припиняються.

Джерело: видання Інтерфакс із посиланням на пресслужбу Західного військового округу РФ

Пряма мова командувача військ ЗВО РФ Олександра Журавльова: “Усі завдання, що стоять перед військами в рамках перевірки боєготовності, виконані в повному обсязі. У нас продовжуються планові заходи бойової підготовки на полігонах. Попереду цілий комплекс заходів, включаючи двосторонні тактичні навчання із залученням авіації та систем ППО”.

Деталі: Повідомляється, що російські підрозділи бригад зв’язку, передові загони інженерних підрозділів, а також радіаційного, хімічного та біологічного захисту прибувають до пунктів постійної дислокації.

Там додали, що після повернення організовано обслуговування озброєння та військової техніки – поповнюються необхідні запаси паливно-мастильних матеріалів, ракет та боєприпасів, витрачених під час тактичних навчань.

За даними Інтерфаксу, у “тренуваннях” ЗВО було задіяно понад 1 тисячу військових Першої танкової армії та близько 100 одиниць військової техніки. Під час навчань в Іванівській області розрахунки ракетних комплексів “Іскандер-М” знищили польовий аеродром “противника”. Крім того, відпрацьовувалося виведення з-під ракетно-авіаційного удару “противника” надманеврених винищувачів Су-35С, Су-30СМ та бомбардувальників Су-34.

Дослівно: “Авіація, задіяна під час перевірки, також повернулася на аеродроми базування”.

Довідково: Західний військовий округ – одна з чотирьох військово-адміністративних одиниць Збройних сил Росії на північному заході РФ.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!