7 Грудня, 2021
Просто зараз! Ситуація критична – таємний борт. Не може вилетіти – Зеленський постійно на зв’язку!

Просто зараз! Ситуація критична – таємний борт. Не може вилетіти – Зеленський постійно на зв’язку!

На сьогодні в Афганістані знаходиться український борт, який має евакуювати наших громадян з країни. Однак він не може вилетіти через складну ситуацію в аеропорту Кабулу.

Про це журналістам у Києві повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Зараз у нас на порядку денному питання завершення евакуації наших громадян, які хочуть повернутись. Ми будемо готові брати на вільні місця громадян іноземних держав, в тому числі громадян Афганістану, як ми це вже зробили під час нічного рейсу. Зараз найбільша проблема в тому, що у нас є борт, який там знаходиться і який не може вилетіти. Він теоретично в якийсь момент зможе вилетіти, але чи зможе новий український літак туди прибути — це поки що питання без відповіді, відповідь залежатиме від стабілізації ситуації в Афганістані”, — сказав міністр.

“Зараз ситуація в аеропорту Кабулу — критична, і поки що літак вилетіти не може… Якщо у Кабулі ти зараз відкриєш двері літака — у тебе за 2 секунди буде повний салон, і люди лежатимуть, і це буде незрозуміло хто”, — додав Кулеба.

Очільник зовнішньополітичного відомства також зазначив, що деякі ЗМІ розповсюджують інформацію, що МЗС комусь не пропонує евакуацію з Афганістану. З його слів, це — “абсолютна маніпуляція”.

Раніше, президент Володимир Зеленський напередодні заявив, що з Афганістану українським літаком всього вивезли майже 80 осіб.

“За уточненими даними, з Афганістану українським літаком всього вивезли майже 80 осіб, зокрема 8 українців та громадян інших держав, які попросили про термінову евакуацію. Головне, що всі вже в безпеці”, — написав Зеленський.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!