19 Січня, 2022
Мамина сестра побачила, що я протираю виделку серветкою, нічого не їм, і почала приставати: «Несмачно? Чому не їси? Гидуєш?»

Мамина сестра побачила, що я протираю виделку серветкою, нічого не їм, і почала приставати: «Несмачно? Чому не їси? Гидуєш?»

Відколи я переїхала до столиці, то рідше навідую своїх родичів. Приїжджаю в рідне містечко на два, три дні до батьків й одразу назад. Правда, востаннє приїхала на свята й матір попросила мене навідати її сестру. Скажу одразу – в їхній домівці я не гостювала вже роками. До того ж матір ще попросила мене дещо повідомити сестрі, однак про це тут не можу розповісти, та й вся суть взагалі не в цьому.

Хочу ще розповісти про себе – людина, яка любить чистоту, можливо, трішки і гидлива. Звичайно, не до фанатизму, але квартира родичів для мене стала справжнім випробуванням. Зареклася, що більше ні за що туди не піду.

Я переступила поріг і мою увагу повсюди привернули коробки, баночки, статуетки на підлозі, а пил – повсюди, там, здається, не знають, що таке ганчірка. На підвіконнях – багато комах, пилюка. А ще разом з ними проживає кіт, якого також не миють, от і запах від цього кота…

На кухні там стояла посудомийна машина, але нею там ніхто не користується, плита вся в жирі, ганчірка і губка в умивальнику теж. Господиня житла почала накривати на стіл, а я просто хотіла втекти з цього жаху. Але говорити щось було незручно, то ж я взяла вилочку і протерла її серветкою зі сумки. Потім удавала, що я їм… В ці хвилини я вже мріяла про те, щоб вийти з такого сміттєзвалища.

Але господиня помітила, що я копирсаюся в тарілці і давай приставати: «Несмачно? Чому не їси? Гидуєш?» Я просто не знала, що відповісти, сказала, що не голодна, однак така моя відповідь її не влаштувала.

Господиня житла ще мені показувала, які у неї нові шпалери. І ще дивувалася, чому я їх не помітила. Та крізь цей бруд взагалі нічого побачити неможливо. Ділюся з вами, бо мені цікаво спитати у вас: що люди не бачать, в якому бруді вони живуть?

Хоча я і працюю до вечора, не завжди маю час для прибирання, в мене вдома не ідеально, але підтримувати порядок вдома я стараюся. Житло чисте і душа радіє. Хоча б викинути мотлох й помити посуд, підлоги, для цього ж не треба багато розуму?

Що ви думаєте з цього приводу?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!