27 Травня, 2022
Люди чекали на цей день давно: українцям нарешті дозволили повністю отоварюватися на “тисячу за вак цuнацlю” в магазинах – повний список

Люди чекали на цей день давно: українцям нарешті дозволили повністю отоварюватися на “тисячу за вак цuнацlю” в магазинах – повний список

Від сьогодні повністю розширили список товарів і послуг, які можна купити на “тисячу за вакцuнацію”

Вакцuнація в Україні тргває повнuм ходом, і чгмало громадян нашої країнu вже отрuмалu або скоро отрuмають тuсячу грuвень після обох щеnлень. І якщо раніше список товарів і послуг, на які можна витратити гроші, був вельми бідний, то відсьогодні його істотно розширили, розповідають “Українські новини”.

Відповідно до постанови уряду № 68 від 2 лютого, відсьогодні всі українці отримали можливість витратити “тисячу за вакцuнацію” на придбання спортивних товарів, друкованих ЗМІ, канцелярського та шкільного приладдя.

Таким чином, починаючи з 7 лютого всі українці можуть купити за отримані гроші в рамках програми “єПідтримка” не тільки книги, а також послуги у сфері спорту, культури та пасажирських перевезень, а й пройтися з цією сумою по магазинах. Всі охочі можуть прикупити канцелярські товари, шкільне приладдя та спорттовари, наприклад, для туризму, лижі, ковзани та ін.

Крім цього, в рамках програми з’явилася можливість оплатити перебування дітей в спортивному або ж літньому таборі, позашкільні дитячі гуртки, освітні послуги.

Нагадаємо, медики впевнені, що українців чекає вкрай важкий тиждень в період з 9 по 12 лютого, на який припаде пік хвилі. На той час, за розрахунками фахівців, приріст нових захворювань складе 1 500 осіб на території області, а в Україні – понад 50 тисяч.

Головною причиною цієї ситуації є вкрай висока заразність нового штаму коронавірусу “Омікр0н”. Це дозволило йому витіснити інші штами вірусу, оскільки за даними секвенування, він міститься практично у всіх зразках.

Джерело

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!