20 Серпня, 2022
Хочу попередити Зеленського, рівно 2 години тoмy я зaплaтив великі грoшi і придбав “Прямий”, тому не раджув водити санкції, зaкiнчите як Янукович

Хочу попередити Зеленського, рівно 2 години тoмy я зaплaтив великі грoшi і придбав “Прямий”, тому не раджув водити санкції, зaкiнчите як Янукович

Я мав вечерю з однією з Послів Великої Сімки, і в мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел я отримав повідомлення що проти пана Макеєнка будуть запровадженні санкції, канал Прямий буде закритий. Я отримав 18 повідомлень. Частину з яких я показав послу.

Сьогодні вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль по захисту каналу. Сказав, що єдина його вина, що він декілька років докладав зусиль, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність – і дві години тому в державному реєстрі кінцевий бенефіціарний власник прямого каналу є «Prime Assets Capital», структура яка на 100 відсотків належить Порошенку Петру Олексійовичу.

Тож Володимире Олександровичу, завтра на РНБО ви можете запровадити санкції проти «терориста» Порошенка!

Але я дуже раджу вам уважно подивитися, чим закінчив Янукович, який так намагався закрити 5 канал. Ретельно по днях відслідкуйте. Підкажу: закінчив він погано.

Я буду робити все від мене залежне для того, щоб захистити свободу слова. Нагадую, що свого часу 5 канал і в 2004, і в 2014 році був рупором свободи слова в Україні. Я пишаюся тією роллю, яку 5 канал як єдиний незалежний телеканал зіграв у Помаранчевій революції. Гарантую, що свобода слова і журналістські стандарти на телеканалі «Прямий», як і на 5 каналі, будуть збережені.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!