21 Травня, 2022
Геніальна ідея і єдиний шлях: Професор Лебединський розповів, що може зупинити Путіна.

Геніальна ідея і єдиний шлях: Професор Лебединський розповів, що може зупинити Путіна.

Главу РФ Путіна, який розв’язав відкриту війну проти України, на шляху здійснення цілей може зупинити лише смерть. Причому не лише його, а всієї політичної верхівки країни-агресора.

Таке переконання в інтерв’ю УНІАН висловив російський артист, композитор Професор Лебединський (Олексій Лебединський). Він також відомий опозиціонер, який виступає із критикою путінського режиму

“Тільки добре продумана спецоперація спецслужбами всього світу зі знищення верхівки Росії. З фізичного усунення. З негайною заміною на альтернативу – будь-якого російського політика, в якого принаймні з головою нормально”, – відповів росіянин на запитання, “що ж зупинить Путіна?”.

Він наголосив, що сам особисто не вірить у падіння путінського режиму. Водночас дуже сподівається, що лідера Кремля “уб’є хтось зі своїх”

За словами опозиціонера, довкола глави РФ справді багато людей, які “втратили на цьому його нападі величезні статки”, а деякі й усі. Тому ліквідацію путінського режиму Професор Лебединський називає найкращим шляхом, щоб “зупинити все це жахіття”.

Разом із тим він каже, що зараз навряд чи є хтось гідний, хто може взяти владу до своїх рук

“Того ж Навального, якого люди люблять як борця, який пожертвував свободою, не підпустять до Кремля. Там сидить дуже багато людей, які скажуть: “Так, ми тебе випустимо, ми тобі – вибори”, але не дадуть йому їх виграти, наприклад”, – вважає Лебединський.

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!