9 Грудня, 2021
Фанати декілька хвилин тому відшукали “доньку” 0лега Вuнника: у Мережі обговорюють фото

Фанати декілька хвилин тому відшукали “доньку” 0лега Вuнника: у Мережі обговорюють фото

Співак без перебільшення є викрадачем жіночих сердець українок. Як би прихильницям не хотілося опинитися на місці тієї самої вовчиці, воно вже зайнято.

Всі вітчизняні ЗМІ приписують йому роман з Таїсією Сватко, хоча ніяких офіційних коментарів з цього приводу вони не давали. Саме тому в мережі регулярно ведуться розмови на тему того, що відносини потенційної парочки дійсно мають місце бути, адже мовчання — знак згоди повідомляє Clutch

Герої нашої сьогоднішньої статті ведуть свої мікроблоги в Instagram. Будь-яке нове фото викликає справжнє захоплення у фанатів, але не обходиться і без чергових версій на тему роману Олега і Таюне.

Так, побачивши фотографію Таїсії з молодою дівчиною на ім’я Ніна, користувачі відразу відзначили їх разючу схожість. Ось як Сватко підписала публікацію:

«КРУТО НАСОЛОДЖУВАТИСЬ СВЯТОМ РАЗОМ».

Реакція в коментарях не заставила на себе чекати:

«Це з донькою?», «Красиві ті, які одягнені в щастя! Носіть його, не знімаючи! І нехай цей наряд буде завжди прикрашений вашими чарівними посмішками!», «Че вони так схожі?», «Нехай кажуть, що жіночої дружби не буває… З кожного правила є винятки! Успіхів вам і всього самого найкращого! Ви красуні», «Це ваша дочка? Дуже схожі» – коментують шанувальники.

  • «Дівчатка, ви дуже гарні і чимось схожі»;
  • «Приємно вас бачити разом»;
  • «Дві принцеси, просто чудо!»;
  • «Чому вони такі схожі?».

Напевно відомо, що у Винника є син Юліан, оскільки в 2015 році він сам про це розповів, однак ім’я матері артист, звичайно, не називав. Не виключено, що це якраз таки дочка Таюне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!